دوره خصوصی نقاشی دیجیتال (بافت‌های پرکاربرد 1)

درباره دوره

یکی از مشکلات هنرجویان ناتوانی در اجرای ایده‌های مورد نظر در ذهنشان است یا شاید بارها پروژه‌های فوق‌العاده‌‌ای را تنها به دلیل ناتوانی در اجرای بخش‌هایی از پروژه رد می‌کند. یکی از مهمترین این ناتوانی‌ها، ضعف در اجرای بافت‌هاست. چرا که هر پروژه طراحی شامل انبوهی از بافت‌های مختلف است. از محیط گرفته تا لباس‌ها و حتی پوست و مو. قدرت یک طراح دیجیتال در اجرای بافت‌ها موجب گسترش توانایی در خلق ایده‌ها و اجرای بی دغدغه او می‌شود.

دوره خصوصی نقاشی دیجیتال (بافت 1) به شما هنرجویان کمک می‌کند تا با گذراندن آموزش‌های پیش‌بینی شده مهارت خود را در زمینه اجرا بافت‌های پرکاربرد گسترش داده و پس از پایان دوره توانایی طراحی ذهنی آنها را هم داشته باشند. این دوره در 10 جلسه 1.5 ساعتی (مجموعاً 15 ساعت) برگزار می‌شود و در طول دوره خارج از جلسات استاد هنرجویان را همراهی می‌کند.

پیشنیازها

  • آشنایی ابتدایی با نرم افزار فتوشاپ
  • قلم نوری
  • مهارت‌های ابتدایی طراحی

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کلیه علاقه‌مندان به طراحی دیجیتال، طراحان گرافیک، تصویرسازها، علاقه‌مندان به انیمیشن‌سازی و طراحی کاراکتر، طراحان بازی (فضاسازی و ui ) ، دانشجویان هنر در رشته‌های نقاشی، تصویرسازی، معماری و … .

موضوعات کلی دوره

برای دیدن زیرموضوعات روی سرفصل‌ها کلیک کنید.

تنظیمات، خط، حرکات دست و … / آموزش

خط، حرکات دست و … / تمرین + آموزش

رنگ آمیزی، حجم، خط و آنالیز (اصول اولیه) / موازی با همه جلسات

چوب / آموزش

چوب / تمرین + آموزش

پارچه / آموزش

پارچه / تمرین + آموزش

موها / آموزش

موها / تمرین + آموزش

سنگ / آموزش

سنگ / تمرین + آموزش

موضوعاتی که در دو جلسه برگزار می شوند به این صورت است که در جلسه اول آموزش انجام و تمرین به هنرجو داده می‌شود و در جلسه بعد تمرین انجام شده و اشکالات آن بررسی می‌شود.

نکته مهم!

ما اینجا موضوعات تکراری آموزش نمی‌دهیم! یعنی مثلاً روش درست کردن براش (Brush) را به شما آموزش نمی‌دهیم! همین جمله را در گوگل جستجو کنید و در 10 دقیقه یاد بگیرید. به جای تلف کردن وقت شما با چنین موضوعاتی، مثلاً روشی به شما یاد می‌هیم که ضمن کار با قلم نوری، نقاشی و طراحی شما و کار شما با متریال‌های دیگر هم تقویت شود.

روش آموزش

  • تمامی آموزش‌ها به صورت لایو و آنلاین است.
  • آموزش‌ها ذخیره می‌شود و قابل بازبینی است.
  • هر جلسه تمریناتی برای هنرجو طرح می‌شود و در جلسات بعد تحلیل می‌شود.

زمان شروع کلاس‌ها

  • زمان آغاز کلاس‌ها : تابستان 1400
اسکرول